Zamówienia wysyłamy na następny dzień roboczy
Masz 14 dni na zwrot - zamów i przymierz na spokojnie w domu
pn - pt 9:00-17:00
sb 9-15
Sukienka piękna zwiewna. Mam 169 cm wzrostu i musiałam ja skrócić tak z 11 cm, bo sięgała mi za kolano. To nie moja długość więc skrocilam. Teraz długość przed kolanko jest idealna. Dzięki gumie na plecach sukienka świetnie się dopasowuje. Polecam innym paniom o dużym biuście np. 108cm. W tańcu pięknie się prezentuje ????
★★★★★
Cena sukienki adekwatna do jakości materiału, z jakiego została wykonana. Cudowna, leży idealnie, wygląda ślicznie i robi wrażenie.
★★★★★
Super!W rzeczywistości wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu. Bardzo elegancka i bardzo sexy. Wyszczupla i stylizuje figurę. Materiał cienki, elastyczny i lejacy się. Sukienka lekka, zwiewna i bardzo wygodna. Bez potrzewki. Zamawiać o jeden rozmiar mniejszą.
★★★★★

Sukienki w każdym fasonie